Friday, February 23, 2024
HomeDog FoodЯк зрозуміти, чи підходить собаці сухий корм?

Як зрозуміти, чи підходить собаці сухий корм?

Last Updated on December 12, 2023 by Dogs Vets

Як зрозуміти, чи підходить собаці сухий корм?

Повнораціонні сухі корми — чудова альтернатива натуральному харчуванню. Хрумкі пресовані гранули підходять для щоденного вживання, адже мають збалансований склад та містять компоненти, необхідні для нормального функціонування організму. Вибір раціону для тварини краще узгоджувати з ветеринаром-дієтологом. Споживання недостатньої або надмірної кількості деяких мікронутрієнтів може призвести до проблем зі здоров’ям.

Самотужки також можна підібрати правильний корм за характеристиками, серед яких клас, розмір гранул, призначення, порода і розмір, а також смакові властивості. Зрозуміти, що доступний за посиланням https://www.moyo.ua/ua/zootov/tov_dl_sob/sukh_ko_d_sobak/ сухий корм для собак повністю влаштовує домашнього улюбленця, дуже просто. Є щонайменше 5 очевидних ознак того, що чотирилапий задоволений своїм меню.

Стан шерсті

Позитивний вплив корму важко не помітити. Баланс білків, жирів та вуглеводів — якраз те, що потрібно для покращення стану шерсті. У собак, які регулярно ласують якісним сухим кормом, шубка — наче з реклами шампуню. Гладка, шовковиста і сяйниста.

За умови дефіциту поживних речовин хутро тьмяніє, стає рідким, з’являються залисини. Це не лише естетична, а й медична проблема. Якщо зміна корму не допомагає, доводиться застосовувати лікувальні товари для тварин: лосьйони локальної дії, пігулки, вітаміни.

Запах з рота

Неприємне амбре після того, як собака позіхає чи гавкає, — наслідок розладів шлунково-харчового тракту. Виникають вони з різних причин, зокрема — через недоліки корму. Надто дрібні гранули тварина ковтає, вони погано перетравлюються. Дуже великі та тверді важко розгризати, їхні частинки застряють між зубами та провокують появу нальоту. Регулярне чищення зубів усуває лише наслідки, а не першопричину.

Доказом того, що характеристики їжі відповідають потребам «Барбоса», є відсутність стійкого неприємного аромату з рота.

Фізичний стан

Цуцики, які харчуються якісно та споживають цінні мікроелементи у достатніх кількостях, мають фізичні переваги:

  1. Витривалість. Довгі прогулянки та тренування з кінологом не виснажують тварину.
  2. Нормальна вага. Собака не худне і не набирає зайві кілограми.
  3. Здоров’я внутрішніх органів. Відсутність хвороб шлунку, нирок, печінки та жовчного міхура.

Настрій

Корм впливає навіть на емоційний стан собаки. Що жвавіша та веселіша тварина, то краще їй підходить раціон.

  • Вона з задоволенням грається,
  • бавиться іграшками,
  • багато гуляє,
  • реагує на шурхіт паковання зі смаколиками,
  • слухається власника та не «депресує».

Пригнічений настрій та поганий апетит — через невдалий смак, твердість гранул, слабкий аромат корму.

Стан очей

Проблеми з очима можуть свідчити про алергічну реакцію або індивідуальну нестерпність інгредієнтів корму.

Зазвичай несумісність з продуктом від конкретного виробника проявляється у вигляді почервоніння, сльозогінності, пересихання слизової, надмірних виділень, набряків. Іноді ці симптоми свідчать про серйозні захворювання, але частіше вказують на проблеми з кормом.

Корм повинен подобатися собаці, але це не найважливіший фактор. Головне — щоб він приносив користь і не містив шкідливої «хімії».

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Trending Post..